logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Julią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
Fitness Młyn - nowy system WodGuru

⚠️ 17.09. Zmiana systemu obsługi klubowiczów

Nadchodzi wielka zmiana systemu do obsługi klubowiczów. Jutro, 17 września (niedziela) nastąpi przeniesienie danych do nowego systemu WodGuru i finalizacja jego ustawień.
❗️Uwaga!❗️ W związku z tym w niedzielę wyjątkowo wejściówki i karnety będziecie mogli zakupić jedynie osobiście w recepcji Fitness Młyna a rezerwacji zajęć będzie można dokonać telefonicznie lub przez Massengera. Niestety, jutro nie będzie możliwości zalogowania się do swojego konta, zakupu nowych wejściówek i karnetów oraz rezerwacji zajęć przez naszą stronę internetową.
Po przeniesieniu danych planujemy wysłać Wam mailing aktywacyjny do Waszych kont klubowiczów w nowym systemie WodGuru późnym wieczorem w niedzielę. Dzięki temu będziecie mogli szybko i łatwo odzyskać dostęp do swojego konta i cieszyć się nowymi funkcjonalnościami.
W razie jakichkolwiek problemów, pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszą recepcją Klubu. Chętnie pomożemy rozwiązać wszystkie ewentualne kwestie. 💬
Cieszymy się, że możemy wprowadzać te zmiany, aby ułatwić Wam zapisywanie się na zajęcia i treningi. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i wsparcie. 🧡
Podziel się