logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Julią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra

Fly Joga w Młynie

Fitness Młyn / Uncategorized  / Fly Joga w Młynie
Fitness Młyn - Fly Joga

Fly Joga w Młynie

Jak wzmocnić rozmaite struktury ciała i je rozciągnąć a z drugiej strony poczuć się swobodnie, odprężyć i zrelaksować w miękkiej chuście zawieszonej u sufitu?

Przedstawiamy Wam zajęcia 🟧 FLY JOGA ze wspaniałą Aliną Okhotnikovą, certyfikowaną trenerką Unnata Aerial Yoga.

Fly Joga, znana również jako joga w hamakach, to forma jogi, która używa specjalnych chust, wiszących niecały metr nad ziemią. Są one nie tylko wsparciem w trakcie asan, ale otwierają również przed ćwiczącymi nowe perspektywy ruchu i relaksu.

🟧 Co zyskacie dzięki Fly Jodze?
🔸 Rozluźnienie kręgosłupa: Ćwiczenia w hamaku znacząco relaksują i rozciągają kręgosłup, pomagając zwalczać bóle i dyskomfort.
🔸 Redukcja stresu: Huśtanie się uspokaja układ nerwowy, pomagając w odprężeniu i zniwelowaniu napięcia.
🔸 Całkowity relaks: Praktyka łączy w sobie zalety tradycyjnej jogi z niezwykłym uczuciem lekkości i wolności.

Pod okiem Aliny, która zdobyła swoje umiejętności pod okiem samej Michelle Dortignac – założycielki Unnata Aerial Yoga – odkryjecie magię jogi w powietrzu. Alina jest jedną z niewielu osób w Polsce, które mogą się pochwalić takim certyfikatem i doświadczeniem.

Zapraszamy Was do doświadczania nie tylko fizycznych korzyści jak rozciągnięcie i relaksacja, ale też do przeżycia głębokiego wewnętrznego spokoju, który niesie ze sobą joga w hamakach.

🗓 Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby dołączyć do naszych zajęć i poczuć niesamowite korzyści płynące z Fly Jogi. Zarezerwujcie swoje miejsce już dziś i zacznijcie swoją podróż ku lepszemu zdrowiu ciała i ducha!

Podziel się