logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Julią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
 

Studio Pilates Reformer

To dwie sale wyposażone w profesjonalne urządzenia do pilatesu: Reformer, Wunda chair, Ladder barrel oraz Spine corrector.

Joseph Pilates wypowiedział kiedyś takie słynne słowa: „Po 10-ciu sesjach poczujesz się lepiej, po 20-stu sesjach będziesz wyglądać lepiej, a po 30-stu będziesz mieć nowe ciało”.

Najważniejszą zasadą metody pilates jest praca z „centrum”ciała, angażująca mięśnie głębokie brzucha, pośladki i przywodziciele, praca równoważąca siłę i elastyczność mięśni.

Efekty pracy na urządzeniach do pilatesu są bardzo szybkie. Urządzenia wyposażone w sprężyny i pasy, zmuszają ciało do odpowiedniego wysiłku. Pracujemy w pełnych zakresach ruchu w stawach, co powoduje, że mięśnie na skutek pracy z oporem stają się mocne i elastyczne, a nasza postawa prawidłowa.

Oprócz urządzeń ważny jest wyszkolony i doświadczony Trener, który odpowiada za efekt i jakość przeprowadzonego treningu.

  • skoryguj wady postawy
  • zyskaj świadomość ciała
  • zapobiegaj kontuzjom
  • wzmocnij mięśnie głębokie
  • znajdź balans i równowagę
Zreformuj swoje ciało 🙂

* Treningi tylko z trenerem. Skontaktuj się z trenerem w celu umówienia się na trening.

Fitness Młyn - Małgorzata Matulska

Małgorzata Matulska

Jestem trenerką fizjoterapeutką, w skrócie leczę ruchem :). W Młynie prowadzę zajęcia grupowe Body Art oraz Pilates na macie oraz treningi indywidualne w studio pilates na reformerach. Specjalizuję się również w treningach terapeutycznych; korekta wad postawy, bóle kręgosłupa, aktywacja mięśni dna miednicy, nauka oddychania.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Klementyna Zawiła

Klementyna Zawiła

Prowadzę treningi personalne, zajęcia pilates na macie a także na specjalistycznych urządzeniach do Pilatesa jak Reformer, Wunda Chair czy Ladder Barrel. Ponadto zajmuję się rehabilitacją uroginekologiczną, jestem certyfikowaną terapeutką metody BeBo.

Zarezerwuj trening
Maja Olejarczuk

Maja Olejarczuk

W Młynie prowadzę przede wszystkim treningi personalne metodą pilates, zarówno na urządzeniach (reformery, wunda chair, ladder barrel, wieża) jak i grupowe zajęcia pilates na macie.

Zarezerwuj trening
Basia Matczak

Basia Matczak

W Młynie prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Jestem trenerką personalną z legitymacją REPS (trening funkcjonalny, siłowy, ogólnorozwojowy), instruktorką Pilates (Reformer, Wunda Chair, Beczka, Cadillac, Spine corrector, drobny sprzęt jak magic circle) oraz organizatorem wycieczek grupowych na rowerach MTB.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Łukasz Tereszko

Łukasz Tereszko

Fizjoterapeuta oraz instruktor fitness i pilates. W Młynie prowadzę zajęcia zdrowy kręgosłup oraz pilates. Prowadzę treningi personalne dla osób, które chcą wrócić do treningu po kontuzjach i urazach lub odczuwają bóle pleców, barków, kolan itp.

Zarezerwuj trening