logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Klaudią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
 

Studio Pilates Reformer

To dwie sale wyposażone w profesjonalne urządzenia do pilatesu: Reformer, Wunda chair, Ladder barrel oraz Spine corrector.

Joseph Pilates wypowiedział kiedyś takie słynne słowa: „Po 10-ciu sesjach poczujesz się lepiej, po 20-stu sesjach będziesz wyglądać lepiej, a po 30-stu będziesz mieć nowe ciało”.

Najważniejszą zasadą metody pilates jest praca z „centrum”ciała, angażująca mięśnie głębokie brzucha, pośladki i przywodziciele, praca równoważąca siłę i elastyczność mięśni.

Efekty pracy na urządzeniach do pilatesu są bardzo szybkie. Urządzenia wyposażone w sprężyny i pasy, zmuszają ciało do odpowiedniego wysiłku. Pracujemy w pełnych zakresach ruchu w stawach, co powoduje, że mięśnie na skutek pracy z oporem stają się mocne i elastyczne, a nasza postawa prawidłowa.

Oprócz urządzeń ważny jest wyszkolony i doświadczony Trener, który odpowiada za efekt i jakość przeprowadzonego treningu.

  • skoryguj wady postawy
  • zyskaj świadomość ciała
  • zapobiegaj kontuzjom
  • wzmocnij mięśnie głębokie
  • znajdź balans i równowagę
Zreformuj swoje ciało 🙂

* Treningi tylko z trenerem. Skontaktuj się z trenerem w celu umówienia się na trening.

05_a

Małgorzata Matulska

Jestem trenerką fizjoterapeutką, w skrócie leczę ruchem :). W Młynie prowadzę zajęcia grupowe Body Art oraz Pilates na macie oraz treningi indywidualne w studio pilates na reformerach. Specjalizuję się również w treningach terapeutycznych; korekta wad postawy, bóle kręgosłupa, aktywacja mięśni dna miednicy, nauka oddychania.

Zarezerwuj trening
06_a

Klementyna Zawiła

Prowadzę treningi personalne, zajęcia pilates na macie a także na specjalistycznych urządzeniach do Pilatesa jak Reformer, Wunda Chair czy Ladder Barrel. Ponadto zajmuję się rehabilitacją uroginekologiczną, jestem certyfikowaną terapeutką metody BeBo.

Zarezerwuj trening
photo14_tlo

Maja Olejarczuk

W Młynie prowadzę przede wszystkim treningi personalne metodą pilates, zarówno na urządzeniach (reformery, wunda chair, ladder barrel, wieża) jak i grupowe zajęcia pilates na macie.

Zarezerwuj trening
photo11_tlo

Basia Matczak

W Młynie prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Jestem trenerką personalną z legitymacją REPS (trening funkcjonalny, siłowy, ogólnorozwojowy), instruktorką Pilates (Reformer, Wunda Chair, Beczka, Cadillac, Spine corrector, drobny sprzęt jak magic circle) oraz organizatorem wycieczek grupowych na rowerach MTB.

Zarezerwuj trening
04_a

Łukasz Tereszko

Fizjoterapeuta oraz instruktor fitness i pilates. W Młynie prowadzę zajęcia zdrowy kręgosłup oraz pilates. Prowadzę treningi personalne dla osób, które chcą wrócić do treningu po kontuzjach i urazach lub odczuwają bóle pleców, barków, kolan itp.

Zarezerwuj trening