logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Julią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
 

O Nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy.

Kim jesteśmy?

W 2008 roku centrum Krakowa, w uroczej kamienicy powstał Młyn, miejsce o którym marzyłam. Lata doświadczeń, rozwoju i zmian doprowadziły do tego, że dziś tworzę go razem z moją koleżanką Klementyną. Zapraszamy was serdecznie do naszego studia treningów grupowych i indywidualnych.

Oferujemy wam salę fitness, studio pilates, reformery oraz gym room. Oprócz sal i urządzeń są przede wszystkim wspaniali ludzie, trenerzy, instruktorzy i fizjoterapeuci – bardzo dobry i doświadczony zespół – codziennie do waszej dyspozycji.

Zarezerwuj zajęcie teraz

Dlaczego my?

15
Lat pracy
2500+
Zadowolonych klientów
12
Różnorodnych treningów
16
Profesjonalistów

Czym jest Fitness Młyn?

Fitness Młyn to pasja i marzenie, rodzaj energii, która niesie nas tworzących to miejsce i was odkrywających je dla siebie.

Prowadzimy treningi grupowe, personalne i terapeutyczne. Każdy z was bez względu na formę, wiek, płeć, orientację czy wyznanie poczuje się u nas dobrze i bezpiecznie.

Oprócz różnorodnych zajęć grupowych na sali fitness, dysponujemy profesjonalnym studiem pilates z reformerami, studiem jogi oraz gym roomem. Możecie zarezerwować jedną z sal na trening indywidualny samodzielny lub z wybranym trenerem.

Zobacz grafik

Poznaj nasz team

Fitness Młyn - Małgorzata Matulska

Małgorzata Matulska

Jestem trenerką fizjoterapeutką, w skrócie leczę ruchem:). W Młynie prowadzę zajęcia grupowe Body Art oraz Pilates na macie, treningi indywidualne w studio pilates na reformerach. Specjalizuję się również w treningach terapeutycznych; korekta wad postawy, bóle kręgosłupa, aktywacja mięśni dna miednicy, nauka oddychania.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Klementyna Zawiła

Klementyna Zawiła

Prowadzę treningi personalne, zajęcia pilates na macie a także na specjalistycznych urządzeniach do pilatesa jak Reformer, Wunda Chair czy Ladder Barrel. Ponadto zajmuję się rehabilitacją uroginekologiczną, jestem certyfikowaną terapeutką metody BeBo.

Zarezerwuj zajęcie
Fitness Młyn - Rafał Madej

Rafał Madej

W Młynie prowadzę treningi personalne. Jestem instruktorem kulturystyki i TRX. W przeszłości byłem zawodowym siatkarzem. Teraz swoje pasję dzielę między kolarstwo, squash oraz narciarstwo zjazdowe. Na treningach kładę nacisk na technikę oraz wszechstronny rozwój podopiecznych.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Łukasz Tereszko

Łukasz Tereszko

Jestem fizjoterapeutą oraz instruktorem fitness i pilates. W Młynie prowadzę zajęcia zdrowy kręgosłup oraz pilates. Prowadzę też treningi personalne dla osób, które chcą wrócić do treningu po kontuzjach i urazach lub odczuwają bóle pleców, barków, kolan itp.

Zarezerwuj trening
16_a

Maja Olejarczuk

W Młynie prowadzę przede wszystkim treningi personalne metodą pilates, zarówno na macie, jak i na urządzeniach (reformery, wunda chair, ladder barrel, wieża) oraz grupowe zajęcia pilates na macie.

Zarezerwuj trening
Basia Matczak

Basia Matczak

W Młynie prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Jestem trenerką personalną z legitymacją REPS (trening funkcjonalny, siłowy, ogólnorozwojowy), instruktorką Pilates (Reformer, Wunda Chair, Beczka, Cadillac, Spine corrector, drobny sprzęt jak magic circle) oraz organizatorem wycieczek grupowych na rowerach MTB.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Alina Okhotnikova - joga

Alina Okhotnikova

Jestem instruktorką hatha jogi, Unnata Aerial Yogi i Fly jogi dla dzieci. Hatha jogę studiowałam w Nepalu, Aerial Jogę uczyłam się od samej założycielki tej metody Michelle Dortignac. Mam ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć z jogi. Prowadzę zajęcia grupowe, indywidualne i terapeutyczne z różnych form jogi dla dorosłych i dla dzieci.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Monika Czuba - joga

Monika Czuba

Jestem joginką, podróżniczką i masażystką Lomi Lomi Nui:) Jogę praktykuję od 2016 roku. Ukończyłam kurs ashtanga i vinyasa jogi w Indiach. Zapraszam na moje zajęcia również z jogi dla kręgosłupa. Prowadzę zajęcia grupowe i personalne Ashtanga, Vinyasa i joga dla kręgosłupa.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Kamil Kawalerski

Kamil Kawalerski

Prowadzę zajęcia grupowe i treningi personalne. Full Body Workout to zajęcia wytrzymałościowo – siłowe, wzmacniające całe ciało przy użyciu poszczególnych sprzętów, tj. sztangi, gumy, hantle, stepy. Bez podziału na stopień zaawansowania. Poziom trudności dobieram na bieżąco do każdej grupy uczestników.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Kinga Głazek

Kinga Głazek

W Młynie prowadzę zajęcia grupowe pilates, oferuję również treningi indywidualne a także organizuje wyjazdowe sesje treningowe w pilates on the road. W 2008 roku zdobyłam uprawnienia Instructor Pilates w Euro Fitness School w Bielsku-Białej, pod okiem Danieli Pignaty. Później swoje umiejętności w tym zakresie doskonaliłam w szkole Open Mind, ucząc się od najlepszej z najlepszych -Bogny Janik-Forbes.

Zarezerwuj trening
Kasia Opalińska

Kasia Opalińska

Jestem licencjonowanym instruktorem międzynarodowej szkoły BODYART® by Robert Steinbacher od 2012 r. Polecam zajęcia treningu BODYART®, ponieważ ze względu na szeroką różnorodność jego form każdy uczestnik z pewnością znajdzie tę najbardziej odpowiadającą jego upodobaniom, temperamentowi, a nawet aktualnej formie i nastrojowi w danym dniu. Prowadzę rowniez treningi personalne.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Michał Kostempski

Michał Kostempski

Jestem dyplomowany nauczycielem i sędzia tańca, choreografem. W Młynie prowadzę Dance Latino, salsy, samby, cha cha cha, bachaty, marengue zawierające szczyptę belly dance, afro, jazzu i rock & rolla. Jeżeli chcesz nabrać więcej pewności siebie i więcej wewnętrznej radości, poprawić kondycję swojego ciała i umysłu te zajęcia są dla Ciebie.

Zarezerwuj trening
Darek Trener

Darek Trener

Jestem trenerem, nie tylko z nazwiska 😉 W Młynie prowadzę zajęcia grupowe Cardio i TRX oraz Treningi Personalne. Jestem trenerem SCEC przygotowania fizycznego w sporcie z wieloletnim doświadczeniem. Szczególnie dobrze czuję się w treningach biegowych, pięściarstwie oraz budowaniu siły i wytrzymałości w sportach zespołowych i indywidualnych. Najszybszy trener w teamie!

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Maciek Saskowski

Maciek Saskowski

Prowadzę DANCE, zajęcia choreograficzne stanowiące kompilację tańców latynoamerykańskich. Samba, cha cha cha, rumba, jive, bachata to tylko niektóre z tańców regionu Ameryki Łacińskiej. Podczas lekcji koncentruję się na krótkich, widowiskowych choreografiach tańczonych solo.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Małgorzata Sułowska

Małgorzata Sułowska

Jako trener pomogę Ci zbudować lepszą świadomość swojego ciała i ruchu. Stworzymy indywidualny plan działania dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Nauczę Cię poprawnie wykonywać ćwiczenia, trenować skutecznie, bezpiecznie i czuć się po prostu dobrze! Oferuję treningi ogólnorozwojowe, trening mobilności oraz treningu uzupełniające wspinaczkę.

Zarezerwuj trening