logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Klaudią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
 

Studio Joga & Pilates

To mała sala wyposażona w drabinki, maty, hamaki i drobny sprzęt do jogi i pilatesu, proponowany dla treningów indywidualnych i małych grup.

Jeśli nie lubicie ćwiczyć w tłumie, albo macie ochotę na trening w parze, zachęcamy Was do tworzenia małych grup (3-5os), poprowadzimy zajęcia z wybranym przez Was trenerem.

Sala przeznaczona na treningi indywidualne samodzielne lub z trenerem. Konieczna wcześniejsza rezerwacja sali.

Zaloguj się, wybierz dzień i godzinę, możesz wybrać opcję z trenerem lub bez, przejdź do płatności i zrób rezerwację.

photo2

Alina Okhotnikowa

Jestem instruktorką hatha jogi, Unnata Aerial Yogi i Fly jogi dla dzieci. Hatha jogę studiowałam w Nepalu, Aerial Jogę uczyłam się od samej założycielki tej metody Michelle Dortignac. Mam ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć z jogi. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne z różnych form jogi dla dorosłych i dla dzieci.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Monika Czuba - joga

Monika Czuba

Jestem joginką, podróżniczką i masażystką Lomi Lomi Nui :). Jogę praktykuję od 2016 roku. Ukończyłam kurs ashtanga i vinyasa jogi w Indiach. Zapraszam na moje zajęcia również z jogi dla kręgosłupa. Prowadzę zajęcia grupowe i personalne Ashtanga, Vinyasa i joga dla kręgosłupa.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Kinga Głazek

Kinga Głazek

W Młynie prowadzę zajęcia grupowe pilates, oferuję również treningi indywidualne a także organizuje wyjazdowe sesje treningowe w pilates on the road. W 2008 roku zdobyłam uprawnienia Instructor Pilates w Euro Fitness School w Bielsku-Białej, pod okiem Danieli Pignaty. Później swoje umiejętności w tym zakresie doskonaliłam w szkole Open Mind, ucząc się od najlepszej z najlepszych – Bogny Janik-Forbes.

Zarezerwuj trening
05_a

Małgorzata Matulska

Jestem trenerką fizjoterapeutką, w skrócie leczę ruchem :). W Młynie prowadzę zajęcia grupowe Body Art oraz Pilates na macie oraz treningi indywidualne w studio pilates na reformerach. Specjalizuję się również w treningach terapeutycznych; korekta wad postawy, bóle kręgosłupa, aktywacja mięśni dna miednicy, nauka oddychania.

Zarezerwuj trening
06_a

Klementyna Zawiła

Prowadzę treningi personalne, zajęcia pilates na macie a także na specjalistycznych urządzeniach do Pilatesa jak Reformer, Wunda Chair czy Ladder Barrel. Ponadto zajmuję się rehabilitacją uroginekologiczną, jestem certyfikowaną terapeutką metody BeBo.

Zarezerwuj trening
photo14_tlo

Maja Olejarczuk

W Młynie prowadzę przede wszystkim treningi personalne metodą pilates, zarówno na urządzeniach (reformery, wunda chair, ladder barrel, wieża) jak i grupowe zajęcia pilates na macie.

Zarezerwuj trening
photo11_tlo

Basia Matczak

W Młynie prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Jestem trenerką personalną z legitymacją REPS (trening funkcjonalny, siłowy, ogólnorozwojowy), instruktorką Pilates (Reformer, Wunda Chair, Beczka, Cadillac, Spine corrector, drobny sprzęt jak magic circle) oraz organizatorem wycieczek grupowych na rowerach MTB.

Zarezerwuj trening
04_a

Łukasz Tereszko

Fizjoterapeuta oraz instruktor fitness i pilates. W Młynie prowadzę zajęcia zdrowy kręgosłup oraz pilates. Prowadzę treningi personalne dla osób, które chcą wrócić do treningu po kontuzjach i urazach lub odczuwają bóle pleców, barków, kolan itp.

Zarezerwuj trening