logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Klaudią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
 

Studio Joga & Pilates

To mała sala wyposażona w drabinki, maty, hamaki i drobny sprzęt do jogi i pilatesu, proponowany dla treningów indywidualnych i małych grup.

Jeśli nie lubicie ćwiczyć w tłumie, albo macie ochotę na trening w parze, zachęcamy Was do tworzenia małych grup (3-5os), poprowadzimy zajęcia z wybranym przez Was trenerem.

Sala przeznaczona na treningi indywidualne samodzielne lub z trenerem. Konieczna wcześniejsza rezerwacja sali.

Zaloguj się, wybierz dzień i godzinę, możesz wybrać opcję z trenerem lub bez, przejdź do płatności i zrób rezerwację.

photo2

Alina Okhotnikowa

Jestem instruktorką hatha jogi, Unnata Aerial Yogi i Fly jogi dla dzieci. Hatha jogę studiowałam w Nepalu, Aerial Jogę uczyłam się od samej założycielki tej metody Michelle Dortignac. Mam ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć z jogi. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne z różnych form jogi dla dorosłych i dla dzieci.

Zarezerwuj trening
photo7_tlo

Monika Czuba

Jestem joginką, podróżniczką i masażystką Lomi Lomi Nui :). Jogę praktykuję od 2016 roku. Ukończyłam kurs ashtanga i vinyasa jogi w Indiach. Zapraszam na moje zajęcia również z jogi dla kręgosłupa. Prowadzę zajęcia grupowe i personalne Ashtanga, Vinyasa i joga dla kręgosłupa.

Zarezerwuj trening
photo5_tlo

Franny Chandra

In Młyn I teach vinyasa yoga class. The class starts without sound, mantra chanting, and breathing exercises to concentrate the mind. Sun salutations warm up the body and various vinyasa stretches to feel the body deeper. Asana holding to strengthen and build up stamina. Shavasana to cool down and feel relaxed… I offer group activities but also invite you to individual sessions.

Zarezerwuj trening
05_a

Małgorzata Matulska

Jestem trenerką fizjoterapeutką, w skrócie leczę ruchem :). W Młynie prowadzę zajęcia grupowe Body Art oraz Pilates na macie oraz treningi indywidualne w studio pilates na reformerach. Specjalizuję się również w treningach terapeutycznych; korekta wad postawy, bóle kręgosłupa, aktywacja mięśni dna miednicy, nauka oddychania.

Zarezerwuj trening
06_a

Klementyna Zawiła

Prowadzę treningi personalne, zajęcia pilates na macie a także na specjalistycznych urządzeniach do Pilatesa jak Reformer, Wunda Chair czy Ladder Barrel. Ponadto zajmuję się rehabilitacją uroginekologiczną, jestem certyfikowaną terapeutką metody BeBo.

Zarezerwuj trening
photo14_tlo

Maja Olejarczuk

W Młynie prowadzę przede wszystkim treningi personalne metodą pilates, zarówno na urządzeniach (reformery, wunda chair, ladder barrel, wieża) jak i grupowe zajęcia pilates na macie.

Zarezerwuj trening
photo11_tlo

Basia Matczak

W Młynie prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Jestem trenerką personalną z legitymacją REPS (trening funkcjonalny, siłowy, ogólnorozwojowy), instruktorką Pilates (Reformer, Wunda Chair, Beczka, Cadillac, Spine corrector, drobny sprzęt jak magic circle) oraz organizatorem wycieczek grupowych na rowerach MTB.

Zarezerwuj trening
04_a

Łukasz Tereszko

Fizjoterapeuta oraz instruktor fitness i pilates. W Młynie prowadzę zajęcia zdrowy kręgosłup oraz pilates. Prowadzę treningi personalne dla osób, które chcą wrócić do treningu po kontuzjach i urazach lub odczuwają bóle pleców, barków, kolan itp.

Zarezerwuj trening
photo16_tlo

Kinga Głazek

W Młynie prowadzę zajęcia grupowe pilates, oferuję również treningi indywidualne a także organizuje wyjazdowe sesje treningowe w pilates on the road. W 2008 roku zdobyłam uprawnienia Instructor Pilates w Euro Fitness School w Bielsku-Białej, pod okiem Danieli Pignaty. Później swoje umiejętności w tym zakresie doskonaliłam w szkole Open Mind, ucząc się od najlepszej z najlepszych -Bogny Janik-Forbes.

Zarezerwuj trening