logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Julią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
 

Gym Room

To mini siłownie na wyłączność, dwie sale wyposażone w niezbędny sprzęt cardio, rack oraz wolne ciężary, wystarczy zarezerwować salę na wybrany dzień i godzinę.

Treningi indywidualne samodzielne lub z trenerem. Wszystkie sale są klimatyzowane. Przeznaczone na treningi indywidualne samodzielne lub z trenerem. Konieczna wcześniejsza rezerwacja sali.

Zaloguj się, wybierz dzień/godzinę i salę, która cię interesuje, możesz wybrać opcję z trenerem lub bez, przejdź do płatności i zrób rezerwację.

Fitness Młyn - Rafał Madej

Rafał Madej

W Młynie prowadzę treningi personalne. Jestem instruktorem kulturystyki i TRX. W przeszłości byłem zawodowym siatkarzem. Teraz swoje pasję dzielę między kolarstwo, squash oraz narciarstwo zjazdowe. Na treningach kładę nacisk na technikę oraz wszechstronny rozwój podopiecznych.

Zarezerwuj trening
Darek Trener

Darek Trener

Jestem trenerem, nie tylko z nazwiska ;). W Młynie prowadzę zajecia grupowe Cardio i TRX oraz treningi personalne. Jestem trenerem z wieloletnim doświadczeniem. Dostosuję trening do Twoich możliwości, zmotywuję i nauczę Cię jak poprawnie ćwiczyć. Dużo biegam i chodzę w góry, chetnie tez podzielę się tym doświadczeniem. Zachęcam do kontaktu.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Kamil Kawalerski

Kamil Kawalerski

Prowadzę zajęcia grupowe i treningi personalne. Full Body Workout to zajęcia wytrzymałościowo – siłowe, wzmacniające całe ciało przy użyciu poszczególnych sprzętów, tj. sztangi, gumy, hantle, stepy. Bez podziału na stopień zaawansowania. Poziom trudności dobieram na bieżąco do każdej grupy uczestników.

Zarezerwuj trening
Basia Matczak

Basia Matczak

W Młynie prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Jestem trenerką personalną z legitymacją REPS (trening funkcjonalny, siłowy, ogólnorozwojowy), instruktorką Pilates (Reformer, Wunda Chair, Beczka, Cadillac, Spine corrector, drobny sprzęt jak magic circle) oraz organizatorem wycieczek grupowych na rowerach MTB.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Łukasz Tereszko

Łukasz Tereszko

Jestem fizjoterapeutą oraz instruktorem fitness i pilates. W Młynie prowadzę zajęcia zdrowy kręgosłup oraz pilates. Prowadzę treningi personalne dla osób, które chcą wrócić do treningu po kontuzjach i urazach lub odczuwają bóle pleców, barków, kolan itp.

Zarezerwuj trening
Fitness Młyn - Małgorzata Sułowska

Małgorzata Sułowska

Jako trener pomogę Ci zbudować lepszą świadomość swojego ciała i ruchu. Stworzymy indywidualny plan działania dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Nauczę Cię poprawnie wykonywać ćwiczenia, trenować skutecznie, bezpiecznie i czuć się po prostu dobrze! Oferuję treningi ogólnorozwojowe, trening mobilności oraz treningu uzupełniające wspinaczkę.

Zarezerwuj trening