logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Klaudią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
 

Gym Room

To mini siłownie na wyłączność, dwie sale wyposażone w niezbędny sprzęt cardio, rack oraz wolne ciężary, wystarczy zarezerwować salę na wybrany dzień i godzinę.

Treningi indywidualne samodzielne lub z trenerem. Wszystkie sale są klimatyzowane. Przeznaczone na treningi indywidualne samodzielne lub z trenerem. Konieczna wcześniejsza rezerwacja sali.

Zaloguj się, wybierz dzień/godzinę i salę, która cię interesuje, możesz wybrać opcję z trenerem lub bez, przejdź do płatności i zrób rezerwację.

13_a

Rafał Madej

W Młynie prowadzę treningi personalne. Jestem instruktorem kulturystyki i TRX. W przeszłości byłem zawodowym siatkarzem. Teraz swoje pasję dzielę między kolarstwo, squash oraz narciarstwo zjazdowe. Na treningach kładę nacisk na technikę oraz wszechstronny rozwój podopiecznych.

Zarezerwuj trening
photo12_tlo_1

Darek Trener

Jestem trenerem, nie tylko z nazwiska ;). W Młynie prowadzę zajecia grupowe Cardio i TRX oraz treningi personalne. Jestem trenerem z wieloletnim doświadczeniem. Dostosuję trening do Twoich możliwości, zmotywuję i nauczę Cię jak poprawnie ćwiczyć. Dużo biegam i chodzę w góry, chetnie tez podzielę się tym doświadczeniem. Zachęcam do kontaktu.

Zarezerwuj trening
photo6_tlo

Kamil Kawalerski

Prowadzę zajęcia grupowe i treningi personalne. Full Body Workout to zajęcia wytrzymałościowo – siłowe, wzmacniające całe ciało przy użyciu poszczególnych sprzętów, tj. sztangi, gumy, hantle, stepy. Bez podziału na stopień zaawansowania. Poziom trudności dobieram na bieżąco do każdej grupy uczestników.

Zarezerwuj trening
photo11_tlo

Basia Matczak

W Młynie prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Jestem trenerką personalną z legitymacją REPS (trening funkcjonalny, siłowy, ogólnorozwojowy), instruktorką Pilates (Reformer, Wunda Chair, Beczka, Cadillac, Spine corrector, drobny sprzęt jak magic circle) oraz organizatorem wycieczek grupowych na rowerach MTB.

Zarezerwuj trening
04_a

Łukasz Tereszko

Jestem fizjoterapeutą oraz instruktorem fitness i pilates. W Młynie prowadzę zajęcia zdrowy kręgosłup oraz pilates. Prowadzę treningi personalne dla osób, które chcą wrócić do treningu po kontuzjach i urazach lub odczuwają bóle pleców, barków, kolan itp.

Zarezerwuj trening
photo15_tlo

Małgorzata Sułowska

Jako trener pomogę Ci zbudować lepszą świadomość swojego ciała i ruchu. Stworzymy indywidualny plan działania dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Nauczę Cię poprawnie wykonywać ćwiczenia, trenować skutecznie, bezpiecznie i czuć się po prostu dobrze! Oferuję treningi ogólnorozwojowe, trening mobilności oraz treningu uzupełniające wspinaczkę.

Zarezerwuj trening