logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Julią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
 

Zajęcia Grupowe

Słyniemy z wysokiej jakości treningów i prozdrowotnego podejścia.

Oferujemy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych w różnym stopniu sprawności fizycznej.

Jesteśmy doceniani za zajęcia profilaktyki zdrowego kręgosłupa oraz pilates. Prowadzimy różne formy jogi oraz różne formy dance, a dla miłośników mocniejszego workout’u proponujemy zajęcia TRX, Cardio i Full body workout.

Zobacz trenerów

Treningi grupowe z trenerem. Zaloguj się, wybierz trening, który cię interesuje i zarezerwuj miejsce.

Wejściówkę lub karnet kup online lub w klubie w czasie pracy naszej recepcji.

Sprawdź grafik
Bodyart

To holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i umysł. Połączenie jogi, fizjoterapii, japońskiej techniki ćwiczeń oraz klasycznych technik oddechu, zapewniają trening dla ciała i umysłu.
Pozycje wykonuje się płynnie bez gwałtownych przyspieszeń, przechodząc z jednej pozycji do drugiej, ruch powiązany jest z oddechem. Ćwiczenie body art poprawia sylwetkę, uelastycznia i wzmacnia ścięgna, stawy oraz mięśnie, wspomaga odchudzanie i odpręża psychicznie.
Jednak pomimo niskiego tempa, trening bodyart może być męczący. Prawidłowo wykonywane ćwiczenia silnie aktywizują różne mięśnie, nawet te, których na co dzień nie używamy, dlatego organizm po godzinnym treningu może być zmęczony.

Przeznaczone: dla wszystkich aktywnych

Pilates

Seria ćwiczeń wzmacniających mięśnie całego ciała z naciskiem na głębokie mięśnie dookoła tułowia tj. brzucha, grzbietu i miednicy (silne centrum). Kontrolowana i świadoma praca z własnym ciałem.
Trening pilates poprawia postawę i wzmacnia mięśnie głębokie: ból pleców znika, brzuch jest jędrniejszy, ciało staje się silniejsze i bardziej elastyczne, zwiększa zakres ruchomości stawów, siłę, wytrzymałość i moc mięśni, zmniejsza ryzyko kontuzji lub deficytu równowagi mięśniowej, zapewnia harmonijny rozwój mięśni.

Przeznaczone: absolutnie dla wszystkich

TRX

Trening z taśmami trx wszechstronnie rozwija całe ciało angażując do pracy wiele grup mięśniowych jednocześnie. Zwiększa siłę, rzeźbi i wysmukla sylwetkę oraz pobudza do pracy mięśnie stabilizujące.

Trening z taśmami trx to trening z masą własnego ciała, który nie wymaga skomplikowanych przyrządów. Wystarczy para regulowanych pasów, aby wzmocnić kluczowe grupy mięśniowe: ramiona, plecy, brzuch, nogi i pośladki. Brak dodatkowego obciążenia podczas treningu sprawia, że ciało rozwija się harmonijnie, a kręgosłup i stawy są mniej narażone na urazy.

Przeznaczone: dla wszystkich aktywnych

Dance flow

To po prostu ruch taneczny, taki nasz własny, jak go sami czujemy i jaki potrafimy z siebie wydobyć. A potrafi to zrobić każdy i dlatego te zajęcia są dla każdego. Każdy, kto przyjdzie do naszej grupy, w jednej chwili staje się tancerzem. Celem tych zajęć jest poruszanie się do muzyki, w zależności od tego, jak ją słyszymy. Są to zajęcia mocno kondycyjne o dużej intensywności. A tymczasem gdzieś jakaś wielka scena światowa czeka na nas. a my czekamy na ciebie.

Przeznaczone: absolutnie dla wszystkich

Zdrowy kręgosłup

Program ćwiczeń mający na celu zmniejszenie bólu kręgosłupa, wzmocnienie osłabionych mięśni oraz zwiększenie ruchomości i elastyczności kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Dzięki ćwiczeniom wzmocnimy mięśnie brzucha, pleców, pośladków oraz miednicy, które zapewnią silne wsparcie i prawidłowe ustawienie kręgosłupa. Odpowiednio dobrane ćwiczenia zminimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastycznią mięśnie i zmniejszają ich napięcie. W czasie ćwiczeń nauczymy was również jak prawidłowo oddychać.

Przeznaczone: absolutnie dla wszystkich

Cardio

Trening Cardio to ćwiczenia wytrzymałościowe, poprawiające pracę układu krążenia, wydolność serca oraz ogólną kondycję organizmu. Przyspieszone tętno sprawia że komórki i mięśnie są lepiej dotlenione a nadmiar kg spalany;)

Przeznaczone: dla wszystkich aktywnych

Joga

Zbiór pozycji (asan), ćwiczeń, ruchów i technik oddechowych. ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, które podnoszą sprawność fizyczną, poprawiają krążenie i zwiększają przestrzeń w stawach, przywracając prawidłowy przepływ energii przez ciało (co prowadzi do zdrowia i dobrego samopoczucia). Systematyczne ćwiczenia poprawiają odporność, a nasze ciało staje się odprężone i dotlenione.

Przeznaczone: absolutnie dla wszystkich

Vinyasa joga

W praktyce chodzi o świadomy przepływ łączącego się z ruchem oddechu i kontrolowanie tych elementów. Ponieważ praktyka vinyasy kładzie duży nacisk na powitanie słońca, większość zajęć z vinyasy skupia się mocno na tej sekwencji.

Vinyasa jest rodzajem jogi, łączącym w sobie ruch i oddech, w celu osiągnięcia równowagi w umyśle i ciele. Podczas ćwiczeń wyrównujesz zamierzoną sekwencję pozycji z oddechem, by osiągnąć płynność. Wdech w tym stylu jogi zwykle wiąże się z otwartymi ruchami w górę, a wydech jest często związany z ruchami w dół lub ruchami skrętnymi.

Przeznaczenie: absolutnie dla wszystkich

Fly joga

Aerial joga, (joga z chustą) łączy w sobie pozycje z klasycznej jogi, pilatesu oraz elementy akrobatyki i sztuki cyrkowej. Uprawianie fly jogi z użyciem chusty jest bardzo efektowne, a dodatkowo nie obciąża kręgosłupa i stawów.
w aerojodze wszystkie pozycje/asany wykonuje się przy użyciu hamaka/chusty, wykonanej z delikatnych tkanin i zawieszonej po sufitem. Pierwsze ćwiczenia oswajają z chustą i pozwalają wyzbyć się lęku przed przeniesieniem ciężaru całego ciała na hamak. Chusta ma za zadanie odciążyć stawy ćwiczącego i pomóc mu się otworzyć, poczuć specyficzną lekkość ciała i umysłu. Na każdych zajęciach air jogi pierwsze ćwiczenia wykonuje się w kontakcie z podłogą. Polegają one głównie na rozgrzaniu i rozciągnięciu mięśni. Są to między innymi krążenia tułowia i skłony.

Dopiero w kolejnej części zajęć aerial jogi ćwiczący przechodzą do pozycji, w których ciężar ciała przenoszony jest całkowicie na hamak. W grupach początkujących są to proste asany, zaś w grupach zaawansowanych ćwiczenia w powietrzu zawierają już elementy akrobatyki. Z czasem, wraz ze wzrostem poziomu umiejętności ćwiczących, coraz większa część zajęć jogi z chustą odbywa się w całkowitym podwieszeniu, czyli bez kontaktu z podłogą.

Przeznaczone: absolutnie dla wszystkich

Hatha joga

W porównaniu z jogą klasyczną, joga hatha przykłada dużą wagę do praktyki fizycznej. Jej zadaniem jest wzmacnianie równowagi, elastyczności i siły.

Praktyka hatha jogi polega na wyrównywaniu i kontrolowaniu oddechu, co ma prowadzić do powstania równowagi w ciele. Joga vinyasa – podobnie, jak joga ashtanga oraz joga iyengara – wywodzą się z hatha jogi.

Przeznaczenie: absolutnie dla wszystkich

Full Body Workout

Zajęcia ogólnorozwojowe zawierające trening siłowy i aerobowy. Trener może wykorzystać w czasie treningu różnego rodzaju sprzęt (hantle, sztangi, gumy, piłki, trx). Trening angażujący wszystkie grupy mięśniowe, wpłynie pozytywnie na siłę i rzeźbę mięśni, spalanie tkanki tłuszczowej oraz ogólną wydolność organizmu.

Przeznaczone: dla wszystkich aktywnych

Joga Iyengara

Jest rodzajem jogi hatha. Podkreśla precyzyjne fizyczne ułożenie ciała w określonych pozycjach. Joga iyengara to zdyscyplinowany system, ze starannie zaplanowanymi i osadzonymi w czasie sekwencjami. Podczas zajęć często używa się pomocy narzędzi, takich, jak m.in. klocki i pasy. Ma to na celu zapewnienie uczniom bezpieczeństwa podczas treningu oraz możliwości ćwiczenia pozycji z prawidłowym wyrównaniem. Joga iyengara buduje siłę, elastyczność i świadomość ciała, poprzez dłuższe trzymanie asan, zawsze koncentrując się na wyrównaniu. Jest uważana za styl bardziej dostępny – niż mocno dynamiczne formy jogi – dla początkujących, którzy nie są przyzwyczajeni do tak dużego wysiłku fizycznego.