logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Julią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
Fitness Młyn - joga twarzy - warsztaty

Joga twarzy – warsztaty (01 kwietnia)

Zapraszamy na warsztaty joga twarzy do Fitness Młyna, podczas których będziemy praktykować naturalne metody odmładzania stosując techniki, na które składają się ćwiczenia oraz masaże twarzy.

🔸 Joga twarzy działa na ponad 50 mięśni twarzy znajdujących się pod skóra które możemy ćwiczyć tak jak mięśnie całego ciała.

🔸 Techniki jogi twarzy obejmują ćwiczenia polegające na izolowaniu i wzmacnianiu określonych mięśni, a także automasaż, który będzie relaksował mięśnie, rozluźniał napięcia, poprawiał ukrwienie oraz ich kondycje.

🔸 Dzięki tym ćwiczeniom spowalniamy procesy starzenia się skory oraz hamujemy proces wiotczenia mięśni twarzy, które są rusztowaniem twarzy zapobiegając jej opadaniu.

Regularne ćwiczenia wpłyną na redukcje zmarszczek, pozbycie się opuchlizny, worków, cieni pod oczami oraz wymodelują owal twarzy. Wpłyną także na poprawę kolorytu skory, a także sprawia ze twarz będzie wyglądała na bardziej promienna i wypoczęta, co w dłuższej perspektywie wpłynie tez nasze dobre samopoczucie.

Na warsztatach zapewniamy olejek do masażu, hydrolat a także wodę kolagenową.

Więcej informacji i zapisy w recepcji Klubu. Ilość miejsc ograniczona.

📅 Kiedy: 1 kwietnia 2023 (sobota), godz. 11:30-13:30
📍 Gdzie: Fitness Młyn
🏷 Cena: 100 zł

O prowadzącej:
Kamila, certyfikowana nauczycielka jogi twarzy oraz masażu Kobido, a także instruktorka fitness ze szczególnym zamiłowaniem do pilatesu.

Od lat interesuje się sportem, zdrowym odżywianiem, naturalnym odmładzaniem i medytacja. W nieustannym poszukiwaniu balansu pomiędzy ciałem i umysłem.

Możecie ją znaleźć na Instagramie: @kamila_face_yoga

Podziel się