Joga

Jutro zajęcia jogi poprowadzi Magdalena Skwarek
Zapraszamy jutro (sb 9.00)

Mam na imię Magda, swoją praktykę jogi zaczęłam ponad dziesięć lat temu, od 3 lat jestem jej nauczycielem. 
Na pytania jak “Znalazłam jogę?” odpowiadam: "Joga znalazła mnie, ja miałam tylko otwarte serce i wciąż je dla niej otwieram… "

Moje podejście do nauczania jest kompleksowe, zindywidualizowane, mające na celu obudzenie naszego połączenia z ciałem, przekraczanie naszych granic, aby lepiej radzić sobie z naszymi obowiązkami i oferować ciału wiekszą mobilność. 

Praktykowałam wiele lat Jogę Metoda Iyengara, która dała mi mocne fundamenty mojej praktyki. Ukończyłam międzynarodową szkołę Jogi - 5 Elements (International School Of Yoga & Movements registered by Yoga Alliane, RYT 300). Prowadzenie zajęć jogi w takich krajach jak Iran, Indie dały mi szerszą perspektywę, nauczyły że joga to jedność, droga do stawania się lepszą wersją siebie. Vinyasa i Yin yoga to moje ulubione style, podczas zajęć wykorzystuje również elementy jogi Nidry, praktyki somatycznej i dzwięki unikatowego TurboSoundMaschine.

Z wykształcenia nauczyciel biolog, dietetyk. Aktywnie interesuje się medycyną funkcjonalną. Chętnie poprowadzę Cię w tajniki jogi i jej nieocenionego wpływu na Twoje codzienne życie.