logo

Godziny otwarcia

Zajęcia grupowe prowadzimy rano i popołudniu, tylko w tym czasie spotkacie się z Natalią, Klaudią lub Anią w recepcji klubu. W ciągu dnia wejście tylko przez recepcję automatyczną na treningi indywidualne.

PN - PT:

8.00-11.00 & 16.00-21.00

SOB - ND:

9:00 - 13:00

Nasza galeria
Góra
 

Sale

Wybierz i zarezerwuj salę!
IMG-8335

Gym Room 1

Znajduje się w przestrzeni dużej sali fitness, więc dostępny jest tylko w godzinach w których NIE odbywają się zajęcia grupowe.

Wyposażony jest w urządzenia cardio: bieżnie, air bike, ergometr wioślarski oraz klatkę treningową Power Rack na którym wykonasz wszystkie ćwiczenia ze sztangą, sztangi, hantle, drabinka, trx, piłki, rollery, taśmy, maty, worek bokserski.

IMG-8124

Gym Room 2

Niezależna sala dostępna przez cały dzień.

Wyposażony jest w bieżnie, klatkę treningową Power Rack na którym wykonasz wszystkie ćwiczenia ze sztangą, wyciąg górny i dolny oraz sztangi, hantle, drabinki, trx, piłki, rollery, taśmy, maty.

DSC_7254

Studio Joga & Pilates

To mała sala wyposażona w drabinki, maty, hamaki i drobny sprzęt do jogi i pilatesu. Jest to bardzo dobra przestrzeń na treningi indywidualne lub małe, kilkuosobowe grupy zorganizowane.

Jeśli nie lubicie ćwiczyć w tłumie, albo macie ochotę na trening w parze, zachęcamy Was do tworzenia małych grup (3-5os), poprowadzimy zajęcia z wybranym przez Was trenerem.

* Wszystkie sale są klimatyzowane. Przeznaczone na treningi indywidualne samodzielne lub z trenerem. Konieczna wcześniejsza rezerwacja sali.