Zajęcia

Różnorodność treningów

W Fitness Młynie proponujemy Wam to czym sami się fascynujemy i wychodzi z tego wyjątkowo różnorodna mieszanka zajęć. 

Słyniemy z wysokiej jakości treningów i prozdrowotnego podejścia. Jesteśmy doceniani za nasze zajęcia ze zdrowego kręgosłupa, pilatesu czy pakiet zajęć dla seniorów. Grupy seniorskie odbywają się w klubie codziennie i cieszą się dużą popularnością.

Miłośnikom workout’u proponujemy dobrze wyposażoną siłownię, mocne treningi grupowe, wśród których szczególne miejsce zajmuje trening na TRX oraz słynny trening Body Pump ze sztangami na licencji Les Mills, oraz możliwość pracy z naszymi wyjątkowymi trenerami personalnymi w osobnych salach treningowych. 

Stałe miejsce w naszym grafiku zajmuje taniec. Salsa, Latino oraz Dance Flow spowodują, że poczujecie się zrelaksowani i elastyczni.

Full Body Workout (FBW)

Full Body Workout to zajęcia ogólnorozwojowe zawierające trening siłowy i aerobowy. Trener może wykorzystać w czasie treningu różnego rodzaju sprzęt (hantle, sztangi, gumy, piłki, TRX).

FBW jest treningiem angażującym wszystkie grupy mięśniowe, wpłynie pozytywnie na siłę i rzeźbę mięśni, spalanie tkanki tłuszczowej oraz ogólną wydolność organizmu.

Pilates na maszynach Reformer Allegro II

Kompetencję prozdrowotną istotnie wzbogaciły zakupione niedawno pilatesowe urządzenia Reformer Allegro II , na których możecie doświadczać zupełnie nowej, podwyższonej jakości ćwiczeń wzmacniających i rehabilitacyjnych w systemie Pilates. Nasi doświadczeni trenerzy wspomogą Waszą motywacje i zadbają o efekty treningów.

Nieustający rozwój w obszarze body & mind

Dajemy Wam możliwość skorzystania z  bardzo różnorodnego zestawu treningów od BodyArt zaczynając, przez różne rodzaje jogi, po zajęcia z kręgu mindfulness i medytacji. Spróbujcie intensywnej Vinyasa Yoga, unikalnego Meridian Stretch czy cudownie wyciszającej Medytacji z Gongami lub Fly Yoga.