O Nas

Czym jest Fitness Młyn?

Fitness Młyn to pewna wizja, pasja, marzenie, rodzaj energii, która niesie Nas tworzących to miejsce i Was odkrywających je dla siebie.

W pięknych wnętrzach XIX-wiecznej kamienicy w centrum Krakowa przy ul. Dolnych Młynów 5 oferujemy indywidualne i grupowe treningi fitness, pilates na macie i na nowoczesnych maszynach Reformer, zajęcia fizjoterapeutyczne, profilaktyka bólów kręgosłupa, wad postawy oraz przeciwdziałania nadwadze. Do dyspozycji jest również dobrze wyposażona siłownia.

Młyn to bardziej sposób życia niż pomysł na zarabianie. Powstał z pasji do ruchu, miłości do ludzi i radości doświadczania tej niezwykłej energii która się tu tworzy.

Chcemy aby i dla Was był bardziej elementem życia niż kolejną usługą, którą konsumujecie. Dążymy do tego aby ruch, który z Nami praktykujecie stał się źródłem Waszego szczęścia, siły w ciele i spokoju w duszy.

Kim jest MaMaKle?

MaMaKle to przyjaźń, wyjątkowa więź, która trwa nie dlatego że kiedyś założyłyśmy firmę a dlatego że chcemy Robić To Razem i Dzielić się Tym z Wami.

Od 2008 roku zapraszamy na treningi indywidualne i grupowe do naszych pięknych wnętrz w lokalizacji przy ul. Dolnych Młynów 5 w Krakowie.