Wesprzyj klub Fitness Młyn
Drodzy Przyjaciele Fitness Młyna,

w związku z naszą trudną sytuacją finansową chcemy Was prosić o wsparcie naszej działalności.

 

W ostatnim czasie dokonaliśmy wielu ważnych inwestycji, które wymagały od nas ogromnych środków. Powiększyłyśmy klub o dodatkową powierzchnię na parterze, gdzie obecnie funkcjonuje nowa siłownia i mała sala do treningów personalnych. Na piętrze stworzyłyśmy dodatkową przestrzeń do ćwiczeń, studio jogi i pilates na maszynach Reformer. W całym klubie wyremontowałyśmy szatnie i łazienki oraz zainwestowałyśmy w nowy, wydajny system wentylacji i klimatyzacji. W planach mamy jeszcze uruchomienie gabinetu fizjoterapeutycznego. 

 

Nasze inwestycje zakończyły się na początku marca, w momencie ogłoszenia pandemii i zamknięcia klubów fitness. Gorszego scenariusza nie mogłyśmy sobie nawet wyobrazić…

 

Od 8 czerwca klub został ponownie otwarty. Wróciliśmy do prowadzenia zajęć ale niestety ilość osób, która przychodzi na zajęcia nie pokrywa podstawowych kosztów działania klubu, które są bardzo duże.

 

Jak możecie nam pomóc?

  • Zapraszamy Was na treningi do klubu, do zakupu karnetów i korzystania z naszych usług.
  • Wszystkich, którzy nadal nie czują się pewnie i nie chcą jeszcze wracać do treningów w Fitness Młynie prosimy o wsparcie finansowe i wpłatę symbolicznej kwoty, która wesprze naszą działalność. 

 

Prosimy, nie pozwólcie aby Fitness Młyn zamknął się na zawsze…

 

Dziękujemy wam za przychylność i serdecznie Was pozdrawiamy,

Małgosia, Magda, Klementyna i Dominika

FITNESS MŁYN