TRX YOGA

TRX YOGA

Zapraszamy Was na nowe zajęcia TRX Yoga
z Agnieszką Mroczek, od 7 września
w każdy piatek o godz 18.00

Uprawianie jogi przynosi poważne korzyści zdrowotne zwiększa odporność, pomaga lepiej spać, ale także pomoga zwalczać stres, z którym w dzisiejszym świecie zmaga się chyba każdy z nas.

Wiele osób czuje jednak ograniczenia swojego ciała, brak równowagi czy też gibkości dlatego niestety nie podejmuje trudu trenowania Yogi. I tu międzynarodowy system treningowy TRX wychodzi na przeciw z innowacyjnym programem treningowym TRX YOGA! Nie wchodząc w ideologię jak w klasycznej hatha yoga, jednak skupiając się na ciele i zwiększaniu jego możliwości przez naukę i utrwalanie klasycznych pozycji Yogi.
Na treningu TRX YOGA taśmy wykorzystywane są jako pełne wsparcie przy chociażby utrzymaniu równowagi, ale również jako odciążenia przy np staniu na głowie!

Na treningu TRX YOGA poradzi sobie każdy. Osoby gibkie i znające już pozycje yogowe będą czerpały z tego treningu ogromną przyjemność ze względu na urozmaicenie taśmami TRX, natomiast osoby początkujące będą mogły być może pierwszy raz w życiu wykonać poszczególne pozycje dzięki wsparciu jakie daje TRX.