ANIMAL FLOW

ANIMAL FLOW

Zapraszamy Was na nowe zajęcia Animal Flow
z Agnieszką Mroczek od 7 września
w każdy piątek o godz 17.00

Animal Flow ® to innowacyjny program fitness, opracowany przez Mike'a Fitch'a, który łączy ruch czworonożny z elementami różnych dyscyplin sportu z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała.
Animal Flow to wielopłaszczyznowy płynny ruch wynikający z wymagającego treningu przeprowadzonego często w formie zabawy co motywuje uczestników, zwłaszcza że efekty regulnie uprawianego tego typu treningu są widoczne w relatywnie krótkim czasie.

Bez względu na to, jakie masz cele sportowe lub fitness, Animal Flow poprawi Twoją mobilność, siłę, wytrzymałość i moc.
Niezależnie od tego, czy jesteś ekstremalnym sportowcem, czy po prostu chcesz zacząć trenować- Animal Flow jest dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć szczytową formę fizyczną i dobrze się bawić.

Dlaczego warto zacząć uprawiać Animal flow?

Przede wszystkim dlatego, bo w trakcie godzinnego treningu możesz spalić nawet 600 kcal! Jeśli zależy ci na wysmukleniu sylwetki, to taki rodzaj ruchu będzie idealnym rozwiązaniem.

Każde ćwiczenie angażuje do pracy jednocześnie kilka lub kilkanaście grup mięśniowych, co nie tylko korzystnie wpływa na wygląd ciała, ale również na siłę, gibkość i koordynację ruchową, a także równowagę.