WARSZTATY 2

WARSZTATY- "W DRODZE DO ŚWIADOMEJ KOBIECOŚCI -
mięśnie dna miednicy"
mają za zadanie w teorii i praktyce przybliżyć ten złożony temat. Poznamy lokalizację mięśni dna miednicy, spróbujemy poczuć jak pracują i nauczymy się je wzmacniać i relaksować.
Dowiemy się jak istotne funkcje spełniają i jak ważne są dla nas - kobiet. Poznamy czynniki obciążające dno miednicy. Poznamy właściwe nawyki toaletowe, poznamy podstawowe błędy, fakty i mity z nimi związane.
Wiele czasu poświęcimy coraz częściej spotykanemu (nawet u bardzo młodych kobiet) problemowi wysiłkowego nietrzymania moczu, dowiemy się jak wygląda profilaktyka i leczenie.
Omówimy również problem obniżenia statyki narządów miednicy mniejszej

Warsztaty poprowadzą:
Katarzyna Chanowska, fizjoterapeutka uroginekologiczna
Maja Olejarczuk, trenerka, Instruktorka metody pilates

Termin: 27maja 2018, niedziela, godz. 13.30-15.30

Miejsce: Fitness Młyn, ul.Dolnych Młynów 5

Odpłatność:
Dla członków Klubu: 10zł
Dla pozostałych osób: 30zł
WAŻNE: w związku z ograniczoną ilością miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy. Celem zarezerwowania miejsca należy dokonać wpłaty pełnej kwoty. W przypadku rezygnacji z warsztatów i powiadomienia później niż 24 godziny przed ich rozpoczęciem - wniesiona opłata nie jest zwracana.

zapewnia maty i sprzęt konieczny do ćwiczeń. Warto przyjść w wygodnym, niekrepującym ruchów, stroju sportowym. Buty sportowe nie są konieczne - ćwiczenia można wykonywać boso lub w skarpetkach. Osoby pragnące skorzystać z zamykanych szafek w szatni, proszone są o zaopatrzenie się we własna kłódki.