Wycieczka rowerowa :)

Najważniejsze informacje:

- jest to wycieczka dla Klubowiczów Fitness Młyn i ich znajomych/rodzin i oczywiście jest dla Was nieodpłatna :)
- trasa będzie łatwa technicznie ale na dystansie ok 55km, więc będzie wymagać dobrej kondycji, którą oczywiście macie trenując z nami regularnie!! ;)
- trasa przwidziana jest na rower górski lub trekkingowy - jeżeli nie masz roweru, instnieje możliwość wypożyczenia go na miejscu (proszę wtedy o bezpośredni kontakt ze mną 608548103 lub email monika.kugiel@gmail.com)
- zapisy będe organizować ja, a więc jeżeli jesteście chętni, zgłaszajcie chęć swojego udziału bezposrednio na mój adres email: monika.kugiel@gmail.com
- po zapisaniu się na wycieczkę otrzymacie maila ze szczegółowymi informacjami jak przygotować się do wycieczki i co ze sobą zabrać
- wycieczka jest całodniowa, a więc należy założyć wyjazd z Krakowa o godzinie 8:00 rano i powrót póżnym popołudniem lub wieczorem - ok. godziny 20:00 maksymalnie.
- START wycieczki będzie mial miejsce w Ogrodzieńcu, do którego będzie trzeba dojechać samochodem we własnym zakresie

Jadąc sporym fragmentem Szlaku Orlich gniazd zobaczymy po drodze ruiny zamków w Ogrodzieńcu, ruiny zamków Smoleń i Bydlin, oraz Pustynię Błędowską. W imieniu swoim i Fitness Młyn ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!!