KARATE CROSS-TRAINING
KARATE CROSS-TRAINING
W lutym w każdą niedzielę o 16.00
Zajęcia poprowadzi Klaudia Staszkiewiscz
 
Intensywny trening z elementami karate, rozwijający wszystkie cechy motoryczne. Kształtuje wytrzymałość, szybkość, siłę, a także elastyczność ciała. Pozwala na pozbycie się nadmiaru stresu.Rozwija również koordynację dzięki wykorzystaniu elementów sztuk walki. Podczas treningu nauczysz się przekraczać własne granice fizyczne, co pozwoli na odkrycie niesamowitych możliwości własnego ciała. Pojawią się także elementy medytacji, czyli treningu mentalnego, niezbędnego w doskonaleniu cech psychicznych.
 
Karate jest sztuką, która kształtuje rozwój zarówno fizyczny jak i duchowy. Odnajdując własne słabości podczas treningu, stopniowo nad nimi pracujemy, jednocześnie poznając i rozwijając swoje mocne strony. Przekłada się to na nasze nastawienie do codziennych wyzwań, kształtuje odwagę, pewność siebie oraz koncentrację. Na sali każdy jest równy, a prawdziwa walka odbywa się wewnątrz z samym sobą. Najtrudniej pokonać własne ograniczenia, lecz wykraczanie poza nie pozwala stawać się ciągle lepszą wersją siebie.
 
Zajęcia prowadzone są przez skrzypaczkę z 11-letnim doświadczeniem w karate. Ciężki trening nie musi oznaczać ryzyka, a siła zawsze może iść w parze z lekkością i delikatnością!